Йдіть і підпишіть декларацію!

Понад 120 медзакладів області зареєстровані у системі eHealth

На Львівщині триває підписання декларацій із лікарями первинної медичної ланки. Як розповіла під час наради голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки з головами райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення директор департаменту охорони здоров’я Ірина Микичак, вже 122 медичні заклади, які працюють на території області, зареєструвались у системі eHealth.
Декларації із лікарями уклали вже 1 077 847 мешканців Львівщини, що становить 42,9% від кількості населення. Також у системі eHealth зареєструвались 1500 лікарів. Найактивніше процес укладення декларацій відбувається у Моршині, Червонограді, Бориславі, Трускавці. А також Старосамбірському та Миколаївському районах.
Нагадаємо, що для укладення декларації із обраним лікарем необхідно обрати заклад та лікаря, з яким хотіли б підписати Декларацію, взявши особисті документи, звернутись до закладу, вказати прізвище обраного лікаря та надати документи для введення даних в електрон­ну форму декларації, в тому числі – номер мобільного телефону та документи, назвати код, який прийшов у смс-повідомленні, перевірити свої дані у роздрукованих примірниках Декларації та підписати їх, забрати свій примірник декларації.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7189 / 4.34MB / SQL:{query_count}