Ще чотири апарати “штучної нирки”

У Львові запрацювало ще одне відділення гемодіалізу в Шпиталі імені Митрополита Андрея Шептицького

фото: portal.lviv.ua
На Львівщині близько 400 пацієнтів потребують замісної ниркової терапії. Майже всі вони в середньому тричі на тиждень їздять до Львівської обласної лікарні, адже таких апаратів у районних центрах небагато. В обласній лікарні апарати “штучної нирки” працюють у максимальні три зміни, а це означає, що деяким людям доводиться приїздити на цю процедуру серед ночі. Окрім того, варто додати, що з кожним роком кількість пацієнтів, які мають потребу в замісній нирковій терапії, збільшується…
На початку цього тижня, 23 липня, у Львові запрацювало ще одне відділення гемодіалізу в Шпиталі Шептицького (вул. Є. Озаркевича, 4).
“У нас є чотири ліжка. Вже встановлене обладнання, набраний персонал, і ми готові приймати перших пацієнтів”, – розповіла на прес-конференції головна лікарка шпиталю Наталія Ван Дое­верен. З її слів, за лікування пацієнти не платитимуть. Наразі видатки на ці процедури (а вони досить дороговартісні  – коштують у середньому 2 тис. грн за один сеанс) покриватимуть за рахунок благодійних чи грантових коштів шпиталю, проте згодом медзаклад планує отримувати фінансування з державної програми замісної ниркової терапії для Львівщини.
“Для нашої області відкриття другого у Львові відділення гемодіалізу – в Шпиталі імені Митрополита Шептицького – є дуже важливою подією. Це робиться з однією метою – ми дбаємо про збереження життя наших громадян з хронічною нирковою недостатністю і про покращення їхнього здоров’я!” – наголосила Наталія Ван Доеверен.
Пацієнтові, який хоче отримати послуги з гемодіалізу саме в цьому закладі, досить звернутися в його реєстратуру. Попереднього запису чи інших складних процедур для отримання ниркозамісної терапії немає, повідомляє Львівський портал.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4028 / 3.96MB / SQL:{query_count}