Не виходьте зранку без сніданку!

Забувши поснідати, ви наражаєте свій організм на небезпеку

Продуктивний день варто починати зі здорового сніданку! Про це у Facebook повідомила в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун. Вона впевнена, що день треба починати зі сніданку, інакше проблем зі здоров’ям не уникнути. І хоча це може здаватися досить простою чи навіть банальною порадою, проте багато дорослих людей нехтують сніданком, хоча знають, що це гарантований шлях до проблем зі здоров’ям.
Уляна Супрун також розповіла, чим загрожує відмова від сніданку:
* Вам сильніше хотітиметься споживати нездорову їжу.
Смачний і корисний сніданок впливає на відчуття голоду впродовж усього дня. Тому якщо ви не снідали, існує висока ймовірність, що почуття голоду змусить вас напихатися чимось на ходу. Крім того, люди, які пропускають сніданок, більш схильні споживати шкідливу їжу впродовж дня, перебрати з калоріями та вживати менше поживних речовин.
* Збільшуються ризики появи жовчевокам’яної хвороби.
Досить часто лікарі констатують наявність каменів у жовчевому міхурі у молодих людей із нормальною вагою. Після аналізу їхніх харчових звичок виявляється, що вони відмовляються від сніданків і дотримуються безжирових дієт задля схуднення, що й призводить до згущення жовчі.
* Методи боротьби з надлишковою вагою не працюють.
Пропускати сніданок, якщо ви худнете, не найкраща ідея. Дослідження показують, що люди, які зазвичай не снідають, більше схильні набирати вагу через те, що не можуть конт­ролювати відчуття голоду. Звісно, відсутність сніданку може зменшити кількість калорій, спожитих упродовж дня. Проте це не є ефективним та безпечним методом схуднення.
* Без сніданку важче думати.
У середньому між вечерею та сніданком минає 8-12 годин. Тому після пробудження мозок потребує підзарядки, щоби нормально функціонувати. Результати досліджень вказують на те, що саме поживний сніданок дозволяє стимулювати пам’ять, концентрацію уваги і готовність навчатися. Особливо це стосується дітей і підлітків.
Пам’ятайте, що снідати варто не пізніше ніж через дві години після пробудження. Тому якщо ви вже давно активні, але ще не снідали, зробіть це!

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
12.3847 / 4.08MB / SQL:{query_count}