А ви вже підписали угоду з лікарем?

26% мешканців Львівщини уклали декларації з лікарями

Як повідомляють у департаменті охорони здоров’я Львівської ОДА, до системи підключені практично усі заклади первинної медичної допомоги в області, 674 820 декларацій вже підписали з медиками. Отож, 26% мешканців Львівщини уклали декларації з лікарями.
Найактивніше процес укладення декларацій відбувається у Моршині, Бориславі, Червонограді, Трускавці, а також Дрогобицькому, Яворівському, Старосамбірському, Сколівському та Городоцькому районах.
Директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ірина Микичак наголосила, що на Львівщині вже три заклади підписали угоди з Національною службою здоров’я України і з 1 липня зможуть почати роботу з новим механізмом фінансування первинної медичної допомоги.
“Три комунальні підприємства області вже підписали угоди з Національною службою здоров’я. Це Гніздичівська амбулаторія загальної практики сімейної медицини, Моршинська міська лікарня, Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Червонограда. На підході ще кілька амбулаторій. Для нас важливо, що центральні лікарні вже в процесі перетворення на комунальні некомерційні підприємства. Ці заклади первинної допомоги почнуть працювати за новими правилами. Сімейні лікарі, терапевти і педіатри мають чіткий перелік послуг, які вони надаватимуть, а держава оплачуватиме ці послуги відповідно до угоди”, – зазначила Ірина Микичак.
На меті eHealth – переведення усіх документів та процесів взаємодії у сфері охорони здоров’я з паперового формату в електронний, при цьому створюючи єдині реєстри закладів, лікарів, пацієнтів, ліків тощо.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
5.1149 / 4.35MB / SQL:{query_count}