Подавайтеся на конкурс!

Розпочався дев’ятий Всеукраїнський конкурс малюнку серед дітей з цукровим діабетом. Переможці поїдуть у санаторій та підкорять Говерлу

Асоціація дитячих ендокринологів України  та компанія “Санофі” в Україні оголосили початок прийому робіт на дев’ятий Всеукраїнський конкурс малюнку серед дітей із цукровим діабетом. Цьогорічний конкурс присвячений темі “Спорт в моєму житті”, адже фізична активність –невід’ємна частина здорового способу життя людей з діабетом.
Прийом робіт триватиме до 22 квітня включно. Переможців визначить журі, до складу якого в цьому році приєднаються відомі українські спортсмени: Ольга Харлан – фехтувальниця, олімпійська чемпіонка, багаторазова чемпіонка світу та Європи, Ія Андрущак – футболістка, півзахисниця національної жіночої збірної України, амбасадор фіналу жіночої Ліги чемпіонів 2017/2018, Андрій Демчук – фехтувальник, чемпіон Паралімпійських ігор, заслужений майстер спорту України, та чемпіонки світу з шахів – сестри Анна і Марія Музичук.
Ще одного переможця конкурсу визначать користувачі соціальної мережі Facebook на сторінці “Діабет. Допоможемо разом” шляхом голосування. За підтримки Асоціації дитячих ендокринологів України переможці конкурсу віком до 12 років матимуть змогу пройти курс оздоровлення у спеціалізованому санаторії в місті Миргород, а діти, яким виповнилося 13 років, чиї роботи будуть визнані переможними, зможуть взяти участь у туристично-оздоровчому заході з підкорення Говерли.
“В Україні 9 тисяч 500 дітей мають таку серйозну хворобу, як цукровий діабет. Наша місія як лікарів – допомогти їм правильним лікуванням та навчити самостійно контролювати хворобу. Цього року ми проводимо черговий конкурс малюнку для того, щоб діти з діабетом розвивали свої художні таланти, розширювали коло спілкування з такими ж захопленими творчістю дітьми, усвідомлювали, що вони є частиною великої спільноти людей з діабетом, для яких нема обмежень у реалізації власних талантів”, – каже Наталія Зелінська, експерт МОЗ України зі спеціальності ендокринологія, дитяча ендокринологія, голова Асоціації дитячих ендокринологів України.
“Дякую організаторам за можливість підтримати цей конкурс. Коли людина йде за покликанням, то може відчути себе наповненою. І дуже важливо, щоб поруч були рідні та друзі, які підтримають і надихнуть робити ще більше, ще краще. Тому я хочу побажати дітям – учасникам конкурсу та їхнім родинам ентузіазму і мужності – тренуватись та не здаватись, підкорювати художні та спортивні вершини і знайти своє перше правило тренування, – каже Ольга Харлан. – Мої особисті правила тренувань дуже прості – вода, режим і дисципліна. Дисципліна та витривалість, які виховують регулярні фізичні навантаження, знадобляться кожному з вас у дорослому житті”.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7830 / 4.37MB / SQL:{query_count}