Інфаркт: що варто знати про симптоми

Серцево-судинні захворювання забирають безліч життів як молодих, так і літніх людей, зокрема в Україні це 1167 життів щодня!

Тому абсолютно кожен має бути пильним щодо свого серця і в разі проблеми звертатися до лікаря. Взимку через холод та перепади тиску збільшується ризик інфаркту міокарда, про що наголошують у Міністерстві охорони здоров’я України. Телефонуйте на номер 103, якщо побачите в себе або в людині поруч симптоми, показані на інфографіці. Що швидше людина отримає допомогу після серцевого нападу, то більше шансів матиме, щоби вижити та повернутися до звичного для себе життя.
Після приїзду бригади екстреної допомоги лікарі за ЕКГ підтверджуватимуть симптоми гострого інфаркту міокарда. Якщо діагноз підтвердиться, пацієнта мають доставити до медичного закладу, який надасть необхідну допомогу. Стентування в цей період буде найбільш ефективним, а сама процедура, включно зі стентом, безоплатною! Стенти, які закупила держава для цих випадків, розвезені по медичних закладах країни.
“Ми прагнемо, щоби кожного, чий діагноз підтвердиться, можна було доставити до медзакладу та надати допомогу протягом двох годин. За урядовою ініціативою в регіонах України розбудовується мережа кардіоцентрів (реперфузійних центрів). Вони працюватимуть 24/7 та надаватимуть пацієнтам безоплатну, швидку та якісну допомогу при гострому інфаркті міокарда”, – зазначає в.о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.1571 / 4.35MB / SQL:{query_count}