Насолоджуйтесь і розслабляйтесь

Як слухати музику, щоби позбутися стресу

Коли на йогу і медитацію немає часу, на допомогу приходить музика. Наші пращури слухали шум лісу, спів пташок, музику вітру. Вони вірили в те, що музика зцілює душу, заспокоює, заряджає позитивом, навіть лікує від важких хвороб. Психологи сьогодні вдаються до музикотерапії, кінцева мета якої – віднайти гармонію душі. Проте й надалі найкращою музикою для релаксації та медитації вважається шум моря або лісу, спів пташок.
Щоби розслабитися музично, потрібно:
* Дібрати музичний твір, що відображає внутрішній стан. Немає значення, яку музику ви оберете, головне, щоб вона вам подобалася.
* Зосередитися на мелодії, вслухатися у ритм, частоту. Пориньте в те, що слухаєте.
* Для того, аби розслабитись під час прослуховування музичних композицій, треба відганяти від себе сумні думки і спогади. Заплющте очі та вслухайтеся в кожне слово.
Зверніть увагу на те, що музику краще слухати не в навушниках, а на комп’ютері чи програвачі (у навушниках ефективність цього методу знижується). До того ж музика не повинна бути надто голосною, адже це заважає зосередитися.
Приділяйте прослуховуванню улюблених композицій лише 10 хвилин на день – і відчуєте, як покращується настрій, а депресія починає відступати.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7747 / 4.35MB / SQL:{query_count}