Усміхайтесь – і не хворітимете

Ранкові “ритуали” для гарного дня

Існує чимало ранкових “ритуалів”, які обіцяють зробити день продуктивнішим. А що потрібно зробити для того, аби він став щасливішим? На цю тему теж є чимало корисних порад. Ось сім кроків для початку вдалого дня, пише Time.
1. Подумайте про хороше, що чекає попереду.
Перед тим, як увечері лягти спати, подумайте про те, які хороші речі чекають на вас завтра. Дослідження доводять, що приємне очікування робить нас щасливішими. Заздалегідь домовтеся про зустріч із другом або заплануйте зробити щось хороше для себе. А коли прокинетеся, починайте уявляти собі цю майбутню подію, з оптимізмом дивіться в день, що настав.
2. Керуйте своїм настроєм.
Експерти кажуть, що наш вранішній настрій впливає на весь день. Зі слів дослідниці з Коледжу бізнесу при університеті Огайо Стеффані Вілк, потрапивши в таку “негативну спіраль”, людина впродовж дня стає щораз похмурішою. Подумайте, що покращує ваш настрій. До слова, на думку вчених, ранковий стрес часто спричинений тим, що в нас виникає відчуття втрати контролю над ситуацією.
3. Снідайте.
Не пропускайте сніданок, що більше, постарайтеся, аби він обов’язково був смачним та приносив вам задоволення. Дослідники кажуть, що діти, які не снідають, поводяться гірше у школі та отримують гірші оцінки. Навіть дорослі, виявляється, є більш схильними до скоєння насильницького вчинку, коли рівень цукру в їхній крові знижений.
4. Робіть те, що звикли відкладати.
Щоби весь день був щасливим, зробіть вранці те, що конче необхідне, але чого вам дуже не хочеться робити. В такий спосіб ви уникнете почуття вини за невиконані обов’язки. На думку психолога Роя Баймайстера, наша воля сильніша саме вранці. Ми рідко зриваємося з дієти одразу за сніданком, частіше вин­ним буде якийсь пообідній пундик. Тож зробіть уранці те, що дається вам найважче, і почуватиметеся краще решту дня.
5. Дякуйте людям.
Візьміть за звичку щоранку надсилати комусь із друзів, колег або родичів коротенького електронного листа чи повідомлення з подякою за щось хороше, що вони вам зробили. Цей простенький крок покращить настрій на весь день і вам, і вашому адресату.
6. Складіть план подолання труднощів.
Спитайте себе, яке завдання сьогоднішнього дня буде для вас найскладнішим. Ретельно продумайте, що може піти не так, як ви муситимете вчинити в кожному варіанті розвитку ситуації. Кажуть, це  обов’язкова вранішня вправа для працівників американських спецслужб.
7. Цілуйте коханих.
Чоловіки, які цілують своїх дружин, перш ніж ідуть на роботу, живуть на п’ять років довше, вдвічі рідше потрапляють у ДТП та заробляють на 20-30% більше. Психологи не вважають, що річ тут у магічних властивостях поцілунку. Просто люди, які цілуються, зазвичай мають уранці кращий настрій та провадять здоровіший спосіб життя.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6416 / 4.09MB / SQL:{query_count}