Три необхідні продукти для здоров’я

Фахівці дали рекомендації про те, як поєднати правильне харчування і скромний бюджет

Ви не повірите, але корисна їжа не завжди дорога.
• Капуста. Чомусь заведено возвеличувати властивості броколі та цвітної капусти, але, зі слів лікарів, насправді звичайнісінька білоголова не менш корисна. До прикладу, вона містить велику кількість вітаміну C. Особливо корисною є квашена капуста.
• Яйця. Ще одне доступне джерело цінних мікроелементів. У яєчному білку містяться практично всі необхідні людині амінокислоти, при цьому він може повністю засвоюватися організмом, що є рідкістю для протеїнових продуктів.
• Кефір. Його теж вважають надзвичайно корисним. Є лиш одна умова: він не повинен містити добавок, особливо цукру. Кефір чудово підходить для підтримки здоров’я кишкової мікрофлори, від якої залежить робота майже всього організму.
А ще експерти рекомендують споживати субпродукти, які збагачують організм незамінними амінокислоти, вітамінами та мінерали. Крім того, необхідно їсти гречку і яблука. Гречка низькокалорійна, та при цьому дає організму достатньо складних вуглеводів, білка і харчових волокон. Яблука нормалізують травлення та допомагають худнути.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8316 / 4.34MB / SQL:{query_count}