Грип: як не захворіти під час епідемії

Якщо ви вчасно не подбали про профілактику цієї хвороби, ось поради, які допоможуть вам уникнути її

Профілактика на роботі. Протирайте серветкою з дезінфікувальною рідиною клямки, вимикачі, поверхню робочого стола, спинку стільця, комп’ютерну клавіатуру, мишку, тобто найбільш популярні предмети в офісі, до яких може торкатися велика кількість людей – як здорових, так і хворих. Саме тут у першу чергу накопичується купа вірусів і бактерій. Зрозуміло, що електроприлади слід протирати обережно, і не мокрою, а лише зволоженою серветкою.
Профілактика в місцях загального користування. Те ж правило стосується й місць загального користування. З метою безпеки та гігієни бажано мати свій посуд, рушник і не користуватися чужими предметами під час обіду або перекуски. Причому робити це варто не тільки в період епідемії грипу.
Температура в приміщенні. У холодний період року слід підтримувати не дуже високу температуру в приміщенні, де є працівники. Оптимальною вважається температура повітря не вище 22°С, а ось при більш високій температурі слизова оболонка дихальних шляхів пересихає, відчуває нестачу вологи і тому більш схильна до потрапляння інфекцій, інформує zdorovia.com.ua. Також важливо влаштовувати п’ятихвилинки для провітрювання приміщень.
Вологість у приміщенні. Грип, як відомо, передається повітряно-крапельним шляхом, тому, крім провітрювання, важливо робити регулярне вологе прибирання приміщення і зволоження повітря. Можна скористатися спеціальними зволожувачами, а можна покласти на радіатори та засоби опалення вологі рушники.
Профілактика брудних рук. Намагайся щонайчастіше мити руки після контакту з людьми і предметами. Руки – один із головних шляхів потрапляння інфекції від хворої людини до здорової, а тому їх слід регулярно мити із додаванням дезінфікувального засобу. Також не беріть брудних рук до рота, не колупайтеся в носі, не тріть очі, щоб не занести інфекцію.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.0443 / 4.36MB / SQL:{query_count}