Інсульт: як зменшити ризик

Аби уникнути його, треба постійно контролювати артеріальний тиск і рівень цукру в крові

фото: hh.com.ua.
Найперше, стверджують фахівці, слід обмежити в раціоні сіль і тваринні жири. Надмірне споживання кухонної солі підвищує артеріальний тиск, а тваринні жири є джерелом холестерину, що закупорює судини і провокує мозкову катастрофу. 
Нестача фізичної активності – ще один чинник виникнення інсульту. Недарма серед фахівців поширена думка, що від цієї хвороби можна втекти лише пробігаючи підтюпцем кілька кілометрів щодня. Однак якщо ви не любите бігати, можете дібрати собі іншу фізичну активність відповідно до стану здоров’я. Головне робити це регулярно і з задоволенням. Під час занять спортом кров насичується киснем і починає циркулювати інтенсивніше. А це не тільки захищає від інсульту, але й перешкоджає розвитку багатьох інших недуг, допомагає тримати себе в хорошій фізичній формі, покращує настрій.
Існують два параметри, які необхідно завжди контролювати, щоб запобігти інсульт, – рівень цукру в крові і артеріальний тиск. Регулярний контроль цих показників і своєчасне звернення до лікаря є запорукою успішної профілактики мозкової катастрофи.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
6.8002 / 4.07MB / SQL:{query_count}