Ґаджети деформують пальці рук

Іноземні фахівці на основі проведених досліджень пояснили причину такого дефекту

Гадаєте, що надмірне використання ґаджетів небезпечне лише для мозку та очей? Виявляється, постраждати від планшета чи мобільного телефону може навіть… великий палець руки. Британські дослідники порахували, що кількість людей, які потерпають від так званого свайпання великим пальцем через часте користування смартфоном, зростає, пише “Українська правда. Життя”, посилаючись на The Daily Mail.
Свайпання – це контакт­ний рух екраном, який дозволяє пересувати вкладки та зображення на телефоні або гортати стрічку новин. Фактично це рух, яким ми керуємо майже всіма процесами на тач-скріні ґаджета. Найзручніше робити його саме великим пальцем руки.
Опитування показало, що занадто тренований великий палець стає візуально на 15% більшим на домінантній руці людини. Молоді люди у віці від 18 до 34 років помітили зміни на своїх домінантних руках найбільше. Деформація пальця проявилася у одного з восьми опитаних. Причиною такого дефекту є постійне набирання символів та взаємодія з великими ґаджетами.
Понад те, багато користувачів скаржаться на сильніше відхилення мізинця убік через звичку тримати телефон в одній руці. Загалом третина користувачів смартфонів відчувають, як їхнє тіло реагує на їх використання.
Дослідження провів британський мобільний оператор “O2”. Дані експерименту свідчать про те, що двоє з п’яти людей (тобто 37%) вірять, що їхнє тіло буде й надалі пристосовуватися до улюблених електронних пристроїв.
А ось коментар ортопеда: “М’язи наших великих пальців дуже складні та розташовані як біля основи самого пальця, так і в передпліччі. Тож висока інтенсивність рухів екраном може додати цим м’язам маси та сили. Як показало дослідження, такі локалізовані зміни, зокрема збільшення великих пальців рук та відхилення мізинців убік, стають новою нормою у молодих людей, які тривалий час користуються смартфонами”.
Дані опитування дають змогу стверджувати, що 5% користувачів смартфонів так звикли до них, що відчувають фантомну вібрацію в кишені, уявляючи, що телефон вібрує і дзвонить, коли насправді лежить тихо.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
5.6099 / 4.08MB / SQL:{query_count}