Які продукти здатні підвищити потенцію?

“Останнім часом почуваюся втомленим, знервованим, та й у інтимному житті не все гаразд. Знайомі кажуть, що треба переглянути раціон. Скажіть, будь ласка, які продукти здатні підвищити потенцію?”

Анатолій Володимирович, м. Львів


Уляна Козій, лікар із сімейного консультування:
– Однозначно відповісти важко, бо треба знати ваші індивідуальні особ­ливості: стан здоров’я, умови проживання, вік, статеве життя тощо.
Однак універсальна порада все ж існує – дбайте про своє здоров’я і харчування, не нехтуйте фізичні навантаження, уникайте стресів. 
Їжте щонайбільше горіхів: волоські, фундук, арахіс, мигдаль, а також насіння – соняшникове, кунжутне. Мигдаль є джерелом жирних кислот, які беруть участь у виробленні чоловічих гормонів. Але його краще споживати у свіжому вигляді (не смажити і не солити). У волоських горіхах і кунжуті міститься амінокислота L-аргінін, яка діє на чоловічий організм як віагра. Підвищують потенцію і морепродукти, особливо устриці. В них багато цинку, який стимулює вироблення тестостерону. 
Купуйте овочі та фрукти (банани, апельсини, помідори), а також боби і молокопродукти. Дуже корисними є яйця – джерело вітамінів В5 і В6, які відповідають за вироблення чоловічих гормонів, а також допомагають організмові боротися зі стресами. Позитивно впливає на потенцію і мед.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6682 / 4.07MB / SQL:{query_count}