Як швидко прокинутися вранці та збадьоритися?

“У зимовий час, коли погода дуже мінлива, зранку дуже важко прокидатися. Цілий день ходжу втомлена, невиспана, часто ледь не засинаю на роботі. Порадьте, будь ласка, як швидко прокинутися вранці та збадьоритися?”

Олена Коліщак, м. Львів


Марія Кравець, психолог:
– Найперша порада – лягайте раніше спати! Увечері перед сном не дивіться телевізор, особливо новини. Спіть у тиші й темряві, аби ніщо вас не відволікало. Якщо не можете швидко заснути, ще звечора запаліть ароматичну лампу із заспокійливою олійкою, наприклад, лавандовою чи цитрусовою. 
Не думайте перед сном про роботу. Налаштуйте себе на той час, у який необхідно прокинутися. Заплануйте щось приємне на ранок, як-от приготування смачної кави, здійснення омріяної покупки тощо. 
Бажано, аби замість звичайного будильника вас розбудив будильник, що є в телефоні. Встановіть на нього улюблену музику, яка збадьорить вас уранці та покращить настрій на цілий день. Станьте під душ (добре, якщо він буде  контрастний) або хоч вмийте обличчя холодною водою. 
Щоб не заснути на роботі, постарайтеся виконувати доручення не монотонно, а прискорено. Не лінуйтеся зробити на робочому місці кілька вправ, полийте квіти.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
3.0201 / 4.07MB / SQL:{query_count}