Як не нервувати на роботі?

“Нещодавно стала помічати, що в моїх колег по роботі, та й у мене також, часто виникають напади гніву, невмотивованої агресії. Сваримося без причин, з’ясовуємо стосунки на рівному місці, хоча в нас дуже дружній колектив. Навіть удома не можу заспокоїтись… Скажіть, будь ласка, як не нервувати на роботі?”

Олена Дмитрів, м. Львів


Сергій Бітков, психотерапевт:
– Якогось унікального “рецепта” дати не можу: нерви на роботі завжди є наслідком особистих проблем. Радити пити валеріанку не буду: симптоми вона зніме, а проблеми не вирішить. 
Щоби не нервувати, потрібно докопатися до кореня проблеми і перестати шукати  приводи для переживань там, де їх нема. Передовсім треба розібратися, де причина, а де наслідок. Зазвичай це питання статусу. Наприклад, хтось із підлеглих думає, що може бути кращим керівником, аніж той, що є. Тут уже потрібно працювати з амбіціями. 
Одна з поширених причин стресу – невміння бодай на якийсь час забувати про проблеми. Звичайно, якщо вас щось гризе, важко не звертати на це уваги. Проте інколи саме короткий перепочинок допомагає заспокоїтися, і тоді рішення можна приймати, як то кажуть, на свіжу голову. Тож обов’язково знайдіть засіб, який може вас заспокоїти, і приділяйте йому хоча б півгодини на день (спорт, музика, читання). 
Одним із найголовніших способів боротьби зі стресом є здоровий сон не менш ніж вісім годин на добу. Візьміть собі за правило: переступаючи поріг офісу, залишайте за ним усі свої особисті проблеми, а повертаючись увечері додому, залишайте в офісі робочі проблеми! 
Насправді у нашому житті приводів для радості дуже багато, голов­не вміти їх помічати.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7479 / 4.08MB / SQL:{query_count}