Без сну і відпочинку

Упродовж двох місяців медики Майдану подали допомогу більш ніж 70 тисячам протестувальників. Багатьох із них доліковують за кордоном

фото: Медична Служба Штабу Національного Спротиву
У той же час при виконанні професійних обов’язків, за неофі­ційними даними, по­страждало майже 100 лікарів. Щодо двох з них порушили кримінальні справи, повідомляє УНН.
Усі, хто постраждав у ре­зультаті зіткнень на Майдані, отримували медичну допомогу виключно на безоплатній основі! Багатьох протесту­вальників, які зазнали важких травм, зараз лікують за кордоном, аби захистити їх від можливих провокацій чи маніпуляцій з боку міліції. Допомагають нам у цій справі Польща, Литва та Естонія.

Лікування постраждалих на Майдані у країнах ЄС

Постраждалого від вибуху в Будинку профспілок 15-річного львів’янина Назара Держила з Львівської лікарні швидкої медичної допомоги відправили до Польщі – у вроцлавський  госпіталь. Уночі, 9 лютого, він разом із батьками та лікарями перет­нув у реанімобілі державний кордон України. В Польщі йому подадуть безкоштовну медичну допомогу, повідом­ляє прес-служба Львівської міськради.
Треба сказати, що міністерство закордонних справ Польщі взяло на лікування ще кількох громадян Украї­ни, які постраждали на київському Майдані. Усі вони одержують комплексну медичну допомогу в шпиталі міністерства внутрішніх справ, де перебуватимуть до закінчення процесу реабілітації, повідомляє Радіо Свобода. Зі слів речника МЗС Польщі Марціна Войцеховського, їх лікування організовують спільно МЗС, МВС і МОЗ Польщі.
Підтримку прибулим до Варшави громадянам України надаватиме й новостворений Громадянський комітет солідарності з Україною, повідомив його представник Кшиштоф Становський. Кожним пораненим опікуватиметься окрема польська родина.
Ще одну групу потерпілих під час сутичок у Києві прийняла на лікування Литва. Ведуться перемовини і з американськими лікарями. Про готовність прийняти постраждалих заявила й Естонія. Міністерство закордонних справ цієї країни виділить 50 тис. євро для подання медичної допомоги постраждалим під час акцій протесту в Україні – на благодійну програму “Гуманітарна солідарність”. Програму цю започаткували письменники Сергій Жадан, Оксана Забужко, Андрій Курков та екс-міністр охорони здоров’я Василь Князевич. Супровід ініціативи здійснює Міжнародний фонд “Відродження”.
Реквізити для отримання благодійних пожертв у національній валюті:
Отримувач – Міжнародний фонд “Відродження”, код ЄДРПОУ 03358819.
Рахунок #26009200043189 в ПАТ “Сітібанк” в Україні, МФО 300584.
Контакти: “Гуманітарна солідарність”: (044) 484-04-87; (050) 383-0-555, human_solidarity@irf.ua

Медики кличуть на Майдан Богатирьову

Міністра охорони здо­ров’я України Раїсу Богатирьову запрошують прийти на Майдан, щоб ознайомитися з роботою медслужби – “прототипом майбутньої системи охорони здоров’я України”, повідомляє УНН.
Зі слів координатора ме­дичної служби штабу опору Олега Мусія, на Майдані “сто­сунки між лікарем і пацієнтом повністю відповідають етичному кодексу лікаря, підписаному в 2009 році лікарськими організаціями України”.
“Ми чуємо заяви мініст­ра охорони здоров’я, головного лікаря швидкої медичної допомоги Києва, різних чиновників від медицини про те, що медична служба Майдану не відповідає жодним нормам, що лікарі – шарлатани, – заявив він. – Я офіційно через ЗМІ хочу запросити міністра охорони здоров’я Раїсу Богатирьову прийти і подивитися, яким чином тут подають медичну допомогу, – висококваліфіковано, можливо, навіть набагато краще, ніж у деяких установах МОЗ в Києві”.
Олег Мусій наголосив, що постраждалі отримують не тільки кваліфіковану медичну допомогу, а й безкоштовне лікування!

У пошуках меценатів

Швидка медична допомога Майдану шукає меценатів, які могли б допомогти у лікуванні постраждалих. На своїй сторінці у Faсeboоk координатор проекту “Швидка медична допомога Майдану” Юрій Дмитришин зазначив: “Постраждалі забезпечені усім необхідним. Проте якщо до нас і далі прибуватимуть люди, потрібна буде матеріальна допомога в їх лікуванні. Тож шукаємо меценатів”, – йдеться у повідомленні. 
Тим, хто готовий допомогти, варто зателефонувати на номери гарячої лінії: (068) 169-11-27; (063) 070-37-20.

Постраждалі, відгукніться!

З метою забезпечення діагностики та лікування постраждалих на Майдані у Львівській облраді складають списки тих, хто отримав травми чи захворів і потребує медичної допомоги. 
Цих людей просять зголошуватися у відділ звернень громадян ЛОР на адресу:
м. Львів, вул. В. Винниченка, 16 або ж телефонувати на номер 068-791-48-54 чи писати на електрон­ну скриньку: dopomoha.majdan@gmail.com
13.02.2014 11:00
arina5665@gmail.com

аахах сказали бы уже миллион ну или два))врать так уже помасштабнее! а то они даже как-то скромно цифру назвали)))медики,блин))Мусий то и дело,что в СМИ пиарится, а волонтеры мешают только нормальному лечению людей,из-за чего они и умирают,как тот случай с огнестрелом.


12.02.2014 19:29
http://vk.com/id214987649

70 тысяч. это почти по 900 человек вдень. Это не просто без сна и отдыха, а откровенное вранье. вы меня хоть убейте, но 900 человек в день - это нереальное количество. Может они статистику увеличивают, чтобы лекарства под это дело списать?


Для того щоб залишити коментар необхідно
2.6832 / 4.51MB / SQL:{query_count}