Дихаємо вільно

У Львові розпочалася оздоровча кампанія для людей похилого віку “Тиждень здорових органів дихання”

Відучора у нашому місті триває “Тиждень здорових органів дихання”. В рамках цього проекту львів’ян похилого віку інформуватимуть про особ­ливості лікування і профілактики хронічних захворювань органів дихання, туберкульозу та гострих респіраторних вірусних інфекцій, повідомляє прес-служба “Самопомочі”. 
Впродовж цього тижня пенсіонери матимуть змогу консультуватися з лікарями, отримувати від них докладну інформацію про методи уникнення найпоширеніших недуг, пов’язаних з органами дихання, дізнатися про спеціальні програми, які діють на базі львівських поліклінік, а також одержати відповідні брошурки та переглянути фільми.
Зі слів організаторів проекту, попри поширення соціальної реклами, мало хто знає про спеціальні програми, які діють на базі львівських поліклінік. А для літніх людей, які вже мають проблеми з диханням, це чудовий шанс одержати найповнішу консультацію фахівця.
Тематичні лекції відбуватимуться в Центрах спілкування для людей літнього віку. Докладнішу інформацію про їх роботу можна отримати, зателефонувавши на номер 297-1000.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8533 / 4.34MB / SQL:{query_count}