Обережно – тонка крига!

Через значне потепління на водоймах області втрачає міцність лід. Рятувальники просять бути обачними під час зимового відпочинку

Зима, як і літо, у багатьох із нас асоціюється з активним дозвіллям – риболовлею, катанням на ковзанах, хокеєм. Усі ці види відпочинку пов’язані з перебуванням на кризі. 
Кількість спеціальних льодових майданчиків на відкритих водоймах Львова обмежена, тому досить часто жителі міста вирушають на ставки і озера області. Але, зважаючи на те, що надворі вже кілька днів тримається плюсова температура, під сонячними променями швидко тануть сніг і крига. Міцність останньої вкрай низька, тож збільшується небезпека провалитися під неї.
Аби цього не трапилося, управління з питань надзвичайних ситуацій і цивільного захисту населення Львівської міськради закликає дбати про власну безпеку під час активного зимового відпочинку. “На перший погляд зледеніле дзеркало водойми не приховує небезпеки, однак у будь-якому випадку переконайтеся, що товщина криги не викликає сумнівів. Окрім цього, уникайте місць масового скупчення людей, бо навіть найміцніший, на вашу думку, лід може не витримати нерівномірного навантаження. 
Любителям ковзанів радимо не обладнувати майданчиків на значній відстані від берега, а рибалкам – не свердлити лунок надто близько одна від одної. Вживання спиртних напоїв під час перебування на кризі категорично заборонене!” – наголошує начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Віктор Іваніцький, повідомляє прес-служба Львівської міськради.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7298 / 4.34MB / SQL:{query_count}