Чим корисні полуниці?

“Мої найулюбленіші ягоди – полуниці. Тішуся, що в магазинах, на ятках і ринках їх стає щораз більше. Тепер цю смакоту можна купувати і споживати щодня. А ось мій брат полуниці не дуже любить, каже, що нічого особливого в них нема. Розкажіть, будь ласка, чим корисні полуниці?”

Іванна Молчанова, м. Львів


Зоряна Завада, голова Асоціації дієтологів Львівщини:
– Це не так. В полуницях є чимало корисних речовин – білки, вуглеводи, клітковина, вітаміни С, групи В, А, Е, К і мікроелементи – залізо, магній, калій, кальцій, цинк, марганець. Крім того, ці ягоди містять фолієву кислоту, необхідну вагітним, а також яблучну, лимонну, молочну та етилметилсаліцилову, яка перетворюється на аспірин, що швидко засвоюється організмом. У 100 грамах свіжих ягід міститься 41 кілокалорія.
Полуниці зміцнюють імунну систему, мають протизапальну та антимікробну дію, заряджають організм енергією і лікують дисбактеріоз. Ці ягоди корисні при серцево-судинних захворюваннях, для стабілізації тиску, при безсонні, для нормалізації обміну речовин, є засобом проти надлишкових сольових відкладень, їх споживають під час лікування нирок і для зниження рівня холестерину в крові.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.2139 / 4.05MB / SQL:{query_count}