З червня потяги таки поїдуть!

У поїздах Укрзалізниці діятимуть нові правила подорожей: провідники не продаватимуть чай і солодощі, натомість вони прибиратимуть вагони та санвузли кожні 30 хвилин. Усі вагони облаштують санітайзерами

В Укрзалізниці розповіли про нові правила, які діятимуть у потягах після відновлення залізничного сполучення в Україні 1 червня. Поїзди проходитимуть посилену дезінфекційну обробку перед та після рейсу. Також посилено оброблятимуть постільну білизну під час прання. Стюарди та стюардеси будуть забезпечені засобами індивідуального захисту.
Перед посадкою у пасажирів мірятимуть температуру. Подорожувати без захисної маски вони не зможуть.
Провідники муситимуть щогодини під час рейсу прибирати: мити санвузли, підлогу в салоні вагона, протирати поручні, дверні ручки, кнопки тощо. У кожному вагоні обіцяють встановити санітайзер для пасажирів.
Водночас купити напої та кондитерські вироби тимчасово не вийде. Окріп за потреби наливатимуть пасажирам у власний посуд. Також людей просять якнайменше пересуватися вагонами.
Також в Укрзалізниці обіцяють розмістити в потягах наліпки щодо правил особистої гігієни в умовах карантину.
На вокзалах також будуть частіше прибирати, а біля залізничних кас нанесли розмітку для дотримання соціальної дистанції. Диктори вокзалів по гучномовному зв’язку нагадуватимуть правила перебування в приміщеннях, а при вході на вокзали залізничники проводитимуть температурний скринінг усіх відвідувачів.
Раніше в Укрзалізниці повідомили, що технічно готові відновити пасажирське сполучення з 1 червня.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7512 / 4.06MB / SQL:{query_count}