Водійська права онлайн: як замовити

Отримати посвідчення водія можна буде позачергово в територіальному сервісному центрі МВС

В Україні незабаром можна буде замовити водійські права онлайн. Сервісний центр МВС оприлюднив інструкцію, як відновити втрачене водійське посвідчення через Електронний кабінет водія. В електронному кабінеті можна буде замовити: обмін посвідчення водія в разі заміни особистих даних особи; отримати посвідчення водія замість утраченого або викраденого; отримати посвідчення нового зразка.
Перелічені послуги будуть доступні онлайн для власників посвідчень водія, у яких фотокартка не старше двох років.
Як замовити посвідчення водія онлайн: після авторизації в електронному кабінеті водія заяву необхідно подати в електронній формі; до заяви додається електронна копія документів, що підтверджують зміну персональних даних (за потреби), і чинної медичної довідки форми 083/о; заяву необхідно підписати кваліфікованим електронним підписом (КЕП).
Якщо заява та додані документи успішно пройдуть перевірку у всіх держреєстрах, водій отримає відповідне сповіщення. Водночас із низки причин йому можуть і відмовити.
Отримати посвідчення водія можна буде позачергово в територіальному сервісному центрі МВС, зазначеному в його електронній заяві.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4151 / 3.95MB / SQL:{query_count}