Перейняти досвід США та Європи

Мінрегіон пропонує проєктувати сучасні майданчики для вигулу собак

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України оновлює державні будівельні норми щодо благоустрою. Зокрема, пропонують переглянути застарілі норми з облаштування окремих майданчиків для вигулу собак – осучаснити та прописати чіткіші вимоги до них. Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.
“Сьогодні в чинних вимогах ДБН щодо благоустрою є лише деякі окремі вимоги, як влаштовувати майданчики для вигулу собак та інших тварин. У підсумку на практиці їх проєктують, як хто забажає. Порядок має бути у всьому. Тому ми хочемо суттєво переглянути ці вимоги, конкретизувати їх. Наприклад, прописати, яких саме розмірів мають бути ці майданчики і від чого це має залежати. Щоб вони розташовувалися близько до внутрішньодворових територій або ж безпосередньо на них, щоб там обов’язково були туалети для тварин, щоб ця територія була відповідно обгороджена тощо. Тоді це буде цивілізовано, як за кордоном”, – зазначив посадовець, інформує Урядовий портал.
Нині приклади успішного влаштування таких майданчиків для тварин спостерігаються в США, Чехії, Німеччині та країнах Скандинавії. Там їх проєктують як у міському просторі, так і за містом. На таких майданчиках також зазвичай розміщують ігрове обладнання, основну інформацію про правила перебування, пакетики і контейнер для пакетиків для туалету тварин. У деяких випадках можуть бути додатково облаштовані освітлення, подача води і ванночки для миття тварин. 
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6484 / 4.07MB / SQL:{query_count}