Імпортний рекорд

За півроку в Україну ввезли автомобілів на 1,7 мільярда доларів

Про це повідомляє “Центр транспортних стратегій” із посиланням на дані Державної фіскальної служби (ДФС). За даними ДФС, найбільшу кількість легкових автомобілів ввезли в Україну з Німеччини – на суму 334,3 млн USD. На другому місці імпорт із Японії, який становив 245,8 млн USD. Замикає трійку лідерів США із результатом 207,1 млн USD. Нагадаємо, що імпорт легкових автомобілів в Україну в 2018 році становив 2,2 млрд USD.
Також у ДФС повідомили, що в січні – червні Україна експортувала легкові автомобілі на суму 4,9 млн USD. Найбільше українських автомобілів продано в Канаді, США та Уганді.
Водночас виробництво автотранспортних засобів в Україні продовжує знижуватись. У січні-червні 2019 року, порівняно з аналогічним періодом 2018-го, воно знизилося на 24% – до 2949 одиниць. Про це йдеться у повідомленні асоціації “Укравтопром”. Згідно з повідомленням, за шість місяців цього року було зібрано 2532 легкових автомобілів, що на 24% менше порівняно з аналогічним періодом минулого року. Виробництво вантажних автомобілів становило аж 21 одиницю, що на 81% менше результату річної давності. Автобусне виробництво в Україні у січні – червні 2019 року збільшилось на 1 одиницю порівняно з аналогічним періодом 2018 року і становило 396 штук. У червні на українських заводах було вироблено 559 одиниць автотранспортної техніки, що на 17% менше ніж минулого року. Легковий підрозділ національного автопрому продемонстрував у червні падіння на 15% до свого результату річної давності – до 504 одиниць. Водночас уся статистика з легкових автомобілів знову була сформована тільки великовузловим складанням на закарпатському підприємстві “Єврокар”. Автобусне виробництво в Україні минулого місяця скоротилося на 29% – до 55 штук.
Нагадаємо, що найбільшими виробниками легкових автомобілів і автобусів в Україні є корпорація “УкрАВТО” (Запорізький автомобілебудівний завод), корпорація “Богдан”, “Єврокар”, корпорація “Еталон” (Чернігівський і Бориспільський автозаводи).

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
7.3150 / 4.06MB / SQL:{query_count}