“Вільха” і “Коршун” проти російського агресора

25 липня на Одещині відбувся черговий етап випробування новітньої ракетної системи

Як повідомив заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) Сергій Кривонос, результати ураження цілей на максимальній дальності реактивною системою залпового вогню (РСЗВ) “Вільха” були чудові. “Стрільби відбулися успішно”, – заявив заступник секретаря РНБО. Сергій Кривонос зауважив, що РНБО ухвалила низку рішень із забезпечення щонайшвидшого прийняття на озброєння нової РСЗВ.
“Вільха” – розробка конструкторів державного Київського конструкторського бюро “Луч” у співпраці з іншими державними і приватними підприємствами оборонно-промислового комплексу України. Ракетний комплекс, створений винятково з українських комплектуючих, здатний уражати наземні, морські та повітряні цілі. Тактико-технічні характеристики серйозні: дальність – 120 кілометрів, відхилення від цілі не перевищує 7 метрів, кожна пускова установка має 12 ракет калібром 300 міліметрів, кожна ракета несе бойову частину вагою до 250 кілограмів і наводиться на ціль окремо від решти. За різними даними, ракета зможе нести осколково-фугасні, касетні або термобаричні боєприпаси. Виробництво ракет здійснюватимуть в Україні за замкненим циклом.
Крім того, незабаром Збройні сили України (ЗСУ) отримають на озброєння ракету “Коршун”, яку називають українським аналогом американської високоточної дозвукової крилатої ракети Tomahawk. “Кошмар Москви стає реальністю – це українська ракета “Коршун”. Прицільна дальність – 280 кілометрів, однак є можливість збільшення до 2 тисяч кілометрів. Використовує технології “стелс”. Базування – наземне або на Су-27. Вага боєголовки – 480 кілограмів. Літає на висотах до 50 метрів, повторюючи вигин рельєфу. Протиракетами не ловиться”, – так описав характеристики ракети експерт Віктор Уколов.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.6911 / 4.06MB / SQL:{query_count}