Субсидії готівкою: змінять систему виплати

У разі протермінування оплати послуг ЖКГ субсидію призначатимуть у безготівковій формі

Уряд змінить систему виплати субсидій готівкою. Якщо субсидіант протермінував оплату житлово-комунальних послуг при отриманні монетизованої субсидії, то на наступний період субсидію призначатимуть у безготівковій формі, інформує “Економічна правда”.
Зі слів міністра соцполітики Андрія Реви, наразі, якщо домогосподарство не оплатило надання житлово-комунальних послуг за місяць, субсидію йому не призначають, але можуть відновити її, якщо погасити протермінований платіж.
Якщо після закінчення цього періоду виплати нормалізуються, субсидіант зможе знову перейти на грошову форму. Нова система дозволить встановити ефективні відносини із субсидіантами.
У Мінсоцполітики планують регламентувати, якщо несплата буде пов’язана з донарахуваннями за газ через рішення суду, такі прострочення не враховуватимуть при призначенні субсидії.
6 лютого уряд ухвалив рішення про перехід до виплати субсидій у грошовій формі з березня. У травні відбудеться монетизація субсидій для тих домогосподарств, яким призначили субсидію на неопалювальний сезон, а з 1 жовтня мають повністю перейти на монетизацію субсидій. Пенсіонери почали отримувати субсидію готівкою із 4 березня, решта категорій – із 12 березня.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
10.4456 / 4.05MB / SQL:{query_count}