Задля підтримки бійців

На Львівщині учасників АТО та ООС запрошують до участі в конкурсі стартап-проектів

Департамент економічної політики Львівської ОДА в рамках реалізації Програми підвищення конкурентоспроможності області задля підтримки підприємницької ініціативи учасників АТО (ООС) інформує про оголошення конкурсу стартап-проектів в частині придбання устаткування, обладнання, інших засобів виробництва із 27 березня по 27 квітня. Про це інформує прес-служба ОДА.
Підприємці-учасники АТО (ООС) зможуть отримати фінансування витрат (частини витрат) на реалізацію стартап-проекту шляхом укладання договору з департаментом економічної політики ЛОДА.
Претенденти на реалізацію стартап-проекту повинні: мати статус фізичної особи-підприємця; мати статус учасника АТО (ООС); мати офіційну прописку на території Львівської області; подати стартап-проект на придбання устаткування, обладнання, інших засобів виробництва; заповнити заявку в письмовому вигляді або в онлайн-режимі за посиланням.
Для участі в конкурсі необхідно подати стартап-проект з такими розділами:
1. Зміст ідеї. Опис проекту, суспільна значущість, вид економічної діяльності, якому відповідає проект. 2. Конкретний напрямок використання наданих коштів. 3. Очікуваний фінансово-економічний ефект від реалізації стартап-проекту. Зазначені документи учасникам конкурсу необхідно подати в департамент економічної політики обласної державної адміністрації за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 18, каб. 419.
Розмір видатків на реалізацію стартап-проекту для однієї фізичної особи-підприємця не може перевищувати 30 тис. грн і надається не частіше одного разу на два роки (24 місяці). Додаткова інформація за тел. 299-92-79.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
11.0115 / 4.06MB / SQL:{query_count}