Техогляд машин: змінено правила

Техогляд відновили з 2019-го, і він поширюється на певні категорії автівок

Із 1 травня в Україні змінюють формат документу, що підтверджує проходження технічного контролю авто, інформує Головний сервісний центр МВС.
Відповідно до постанови Кабміну від 23 січня, паперовий протокол видаватимуть разом із самоклейною міткою радіочастотної ідентифікації. Власник або водій авто має закріпити її у правій верхній частині вітрового скла з внутрішнього боку.
Протокол старого зразка, який видали до 1 травня 2019 року, можна буде використовувати до закінчення терміну його дії. У МВС вважають, що нововведення зменшить ризик фальсифікації протоколів контролю. Також незабаром інформацію з мітки поліцейські зможуть зчитувати за допомогою спеціального устаткування, інформує Твоє місто.
Цього року відновили обов’язковий техогляд для автомобілів, який скасували 2011-го. Згідно з угодою про асоціацію з ЄС, техогляд поширюється на легкові комерційні авто, вантажні автомобілі та причепи до них, таксі, автобуси і транспортні засоби, які перевозять небезпечні вантажі. Адреси місць, де проходять техогляд, можна переглянути на карті.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8420 / 4.34MB / SQL:{query_count}