Мета – 30 мільйонів туристів на рік

Президент України Петро Порошенко ставить за мету збільшити частку туризму в економіці країни та за рахунок розвитку туристичних можливостей столиці та регіонів залучати в Україну щорічно близько 30 мільйонів іноземних туристів

“У середньому в світі частка туризму становить десять відсотків валового внутрішнього продукту, у нас наразі півтора відсотка. Моя мета і моє завдання – в найближчі п’ять років збільшити кількість туристів, які відвідують Україну, до 30 мільйонів, і не тільки за рахунок міст мільйонників, які вже сьогодні стали дуже популярними місцями для туристів”, – сказав президент на 15-й щорічній інвестиційній конференції Dragon Capital у Києві. “Я хочу, щоб в Україні не було периферії, щоб закордонні та українські туристи дізналися, яка прекрасна у нас країна”, – сказав Петро Порошенко. За його словами, активний розвиток туристичної галузі дозволить підвищити рівень життя людей в Україні.
За даними Мінекономрозвитку, в першому півріччі 2018 року нашу країну відвідало 6,2 мільйона іноземних туристів, що на 1,7% менше показника аналогічного періоду 2017 року. У першій половині 2018 року зріс потік гостей з Італії, Німеччини, США і Франції, але скоротилася кількість туристів із сусідніх країн – Угорщини, Румунії та Словаччини. Також у Мінекономрозвитку підрахували, що в першому півріччі 2018 року близько 17 мільйонів українців побували за кордоном.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.0021 / 4.06MB / SQL:{query_count}