Сучасному ветеран-хабу у Львові бути!

Урядовці, дипломати та журналісти зібрали для бійців 131,5 тисячі гривень. У Кабміні відбувся сьомий етап проекту “Ангели надії”

Світлий і потужний проект “Ангели надії” об’єднав і цього разу у Києві світлих людей заради важливої справи – допомоги бійцям, зокрема львівському Центру реабілітації “Фенікс”. У бійців є амбітна мета – створити сучасний ветеран-хаб. І крок за кроком до цього задуму ближче.
Неймовірно красивих і колоритних ангеликів на ґонтах намалювали у Кабміні жінки-урядовці, представниці дипломатичних установ, міжнародних інституцій та медійниці. Захід відбувся під патронатом віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванни Климпуш-Цинцадзе, яка запросила проект “Ангели надії” (ініціаторами якого є парламентар Оксана Юринець та волонтери) до Кабміну. У цьому товаристві ангеликів, зокрема, малювали перший заступник міністра інформаційної політики Еміне Джапарова, заступник міністра енергетики та вугільної промисловості Наталія Бойко, мисткиня Анжеліка Рудницька, журналістки  Юлія Бориско і Наталка Фіцич, посол Великобританії в Україні Джудіт Гоф, посол Іспанії в Україні Сильвія Хосефіна Кортес Мартін, керівниця представництва ООН в Україні Оснат Лубрані, голова офісу ООН “Жінки в Україні” Анастасія Дівінська.
131,5 тис. грн – саме стільки зібрали з продажу 19 ангеликів на благодійному аукціоні для центру “Фенікс”. Результат заходу у Кабміні (а це був сьомий етап проекту “Ангели надії”) щодо зібраних під час аукціону коштів побив всі попередні рекорди. Найдорожчою – а це 12 тис. грн – стала робота Анжеліки Рудницької. Щасливим власником дуже красивого та символічного ангелика надії (а він з двох ґонт) став посол Канади в Україні Роман Ващук. “Намалювала ангела з двох половинок, які символічно з’єднуються. Йому затишно, коли вони разом. Але його серце зараз розірване навпіл, як наша країна, наші родини, наші душі... Дякую за можливість долучитися до допомоги центру “Фенікс”, – каже Анжеліка Рудницька.
І в Кабміні, як і в усі попередні етапи, жінки малювали під наставництвом відомого художника-іконописця Левка Скопа. “Хоч у проекті беруть участь не професійні художники, але кожен ангелик виходить унікальним. Малювати вміють всі! І всі ангелики красиві і намальовані серцем. Свято нам вдалося на найвищому рівні – зібралося гарне товариство. І знову зробили добру справу для потреб бійців центру “Фенікс”, яким керує Андрій Посікіра. Тішуся, що велику суму зібрали під час аукціону. Все задля бійців і перемоги!” – наголошує Левко Скоп та дякує за організацію заходу чарівним Марії Петришин та Ярині Капітан.
“Наша ідея народилася для того, щоб об’єднати жінок, яким небайдужа доля України. Ми маємо можливість долучитися до важливої справи, адже не можна забувати, якою ціною нам дається мир”, – каже парламентар Оксана Юринець. До слова, її ангелика придбала посол Іспанії в Україні.
“П’ять років наші мужні захисники та захисниці стримують навалу найцинічнішої армії на континенті. Ця боротьба вимагає від нас не лише військової спроможності, а насамперед нашої єдності, любові і чуйності. Саме це, окрім зброї і дипломатії, певна, є запорукою нашої перемоги. Саме це відрізняє нас від агресора та робить непереможними”, – акцентує Іванна Климпуш-Цинцадзе. – Малювали ангеликів серцями, під опікою і наставництвом Левка Скопа. Маємо достойний результат аукціону. Вдячна всім, хто долучився. Дякую Оксані Юринець за іціативу проекту. Наші з Оксаною чудові команди виклалися, щоб все організувати, а учасниці та учасники заходу і аукціону точно отримали справжню радість і від творчості, і від участі в аукціоні. Дякую і тим колегам, хто, не купуючи ґонт, зробив внесок. Сподіваюся, наш приклад надихне багатьох людей стати “Ангелами надії” для бійців”.
“Дуже хороші враження від заходу у Кабміні. Цікаве товариство, чудові 19 ангеликів і такий гарний результат аукціону. І все це заради “Феніксу” і бійців”, – зазначає волонтер Марія Петришин. – Ярина Капітан молодець, бо вже вкотре була і організатором заходу, і ліцитатором на аукціоні. Вона потужний організатор”.
“Дякуємо всім учасницям сьомого етапу проекту “Ангели надії” і радіємо зібраній сумі коштів! Дуже гарна новина з Києва, – тішиться керівник “Феніксу” Андрій Посікіра. – Радіємо, що ще більше людей, зокрема урядовці та дипломати, дізналися про наш центр для бійців. За кошти з продажу ангеликів на ґонтах, які малювали жінки у парламенті, ми придбали тренажери для залу фізичної реабілітації центру “Фенікс”, і зараз бійці на них займаються. Ми щиро вдячні всім, хто нам допомагає”.
Як писала “Львівська Пошта”, торік навесні у Львові стартував арт-проект “Ангели надії”. Відбулося шість етапів проекту: ангеликів на ґонті малювали відомі жінки Львова, журналісти, рятувальники, медики, а у ВРУ – за участі дружини Президента. За результатами перших двох етапів відбувся аукціон у Домі Франка, де зібрали 24 тис. грн на оптику для бійців. За результатами третього етапу організували аукціон у Львівській міській раді, на якому зібрали 14 тис. грн на оптику. Четвертий етап закінчився аукціоном у театрі ім. М. Заньковецької і приніс 14 тис. грн на лікування хворої дружини бійця, який був у полоні. П’ятий етап відбувся у парламенті за участі Марини Порошенко та зібрав 92,5 тис. грн (найбільша сума – 55 тис. грн – за ангела на ґонті авторства дружини Президента). На ці гроші придбали вже згадані тренажери для Центру.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
10.6220 / 4.11MB / SQL:{query_count}