Після квиткового буму

Укрзалізниця відновила можливість повернення квитків через інтернет

Можливість проведення операцій з повернення залізничних квитків на сайті booking.uz.gov.uа, на мобільній версії сайту і мобільних додатках мала б відновитися з 16.00 15 січня. Про це повідомив офіційний сайт Укрзалізниці. Нагадаємо, що повернення квитків через інтернет було призупинене з 15 грудня. В Укрзалізниці таке рішення пояснювали необхідністю запобігти зловживання і дефіцит квитків на поїзди в період новорічних та різдвяних свят.
“Аналіз фахівців показує, що переважну більшість квитків викуповують через інтернет у перші хвилини відкриття продажу, а потім значна їх частина повертається в продаж перед відправленням поїзда. Такі дані свідчать про те, що квитки викуповують гуртом для подальшого перепродажу. Вжиті заходи щодо обмеження повернення квитків через інтернет і мали на меті забезпечити надходження у вільний продаж місць для реального пасажира… Про виправданість ужитих заходів свідчить наявність квитків на період новорічно-різдвяних перевезень цього зимового сезону”, – повідомили в Укрзалізниці 15 січня.  
Треба зазначити, що Укрзалізниця запланувала здійснити впродовж цього року двоетапне підвищення тарифів на пасажирські перевезення. Як уже писала “Львівська Пошта”, сумарно в межах країни квитки подорожчають на 25,4%, а за межі України – на 13 – 21% (залежно від категорії потяга і типу вагона).

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.0627 / 4.35MB / SQL:{query_count}