Більше радарів TruCam

Вже з понеділка поліція моніторитиме швидкість на ще одній аварійній ділянці доріг Львівщини

Із понеділка, 3 грудня, на західній об’їзній Львова патрульна поліція використовуватиме пристрій для фіксації швидкості руху TruCam, повідомляє прес-служба МВС.
Також по одному новому пристрою використовуватимуть у Тернопільській області на автодорозі Тернопіль – Львів – Рава-Руська, у Рівненській області на трасі Устилуг – Луцьк – Рівне, у Вінницькій області на шляху Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка, у Маріуполі на вулиці Набережній і в Києві на Броварському проспекті, вулиці Саперно-Слобідській і на Столичному шосе.
Нагадаємо, 8 жовтня патрульні почали використовувати пристрої TruCam на трасі Київ – Чоп. Протягом першого тижня водіїв не штрафували, аби ті звикли. Тут встановили відповідний знак, що попереджає про фото- та відеофіксацію. У місцях фіксації порушень швидкісного режиму перебувають службові автомобілі з увімкненими маячками синього кольору.
 “Всі прилади TruCam, якими користуються патрульні поліцейські, вже пройшли повірку та отримали експертний висновок ДССЗЗІ. Пріоритетом патрульної поліції є не покарання якомога більшої кількості порушників. Головна мета – навчити водіїв безпечно їздити! Тому дотримуйтеся ПДР і не порушуйте швидкісного режиму”, – кажуть в МВС.
Тут додають, що з 16 жовтня на водіїв складено вже понад 13 тис. матеріалів за перевищення дозволеної швидкості руху.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7795 / 4.34MB / SQL:{query_count}