Нардепи ігнорують санаторії ВРУ

Лише троє наших парламентарів цього року відпочили в закладах, що належать до сфери управління Верховної Ради

Сезон відпусток у розпалі. На канікулах і українські народні обранці. Що показово, парламентарі ігнорують можливість відпочинку в санаторіях, які фактично мають працювати винятково для них. Це випливає із відповіді апарату ВРУ на інформаційний запит Комітету виборців України (КВУ).
Так, у сфері управління Верховної Ради перебувають державні підприємства “Пансіонат матері та дитини “Таврійські зорі” і “Готельно-оздоровчий комплекс “Затока”, розташовані в м. Скадовськ Херсонської області, а також бази відпочинку “Конча-Заспа” та “Пуща-Водиця” в м. Києві.
Цього року в цих закладах відпочили лише троє нардепів: Микола Люшняк (БПП), Ігор Артюшенко (БПП) та Костянтин Матейченко (“Народний фронт”). Окрім них, в такі державні пансіонати цього року завітали ще й нардепи попередніх скликань: Тамара Прошкуратова (у ВРУ IV скликання представляла фракцію СДПУ (о)) та Ольга Гінзбург (у ВРУ III та IV скликань представляла фракцію КПУ).
І не варто сподіватись на те, що більшість наших нардепів відмовляться від відпочинку за кордоном та ще у 2018-ому завітають до “своїх” пансіонатів в Україні. “Існування спеціальних санаторіїв Верховної Ради є недоцільним. Такі санаторії були популярні в СРСР, але зараз в них немає жодного сенсу. Цього року із 423 депутатів у цих закладах відпочили лише троє. Така ж картина була торік, коли в санаторіях Ради офіційно відпочили чотири депутати. Враховуючи малу зацікавленість у відпочинку в цих закладах, їх було б логічно продати на відкритому конкурсі”, – сказав голова КВУ Олексій Кошель, повідомляє сайт цієї організації.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9282 / 4.35MB / SQL:{query_count}