Летимо зі Львова до Італії

Будуть ще два напрямки ERNEST AIRLINES – до Мілана та Рима

Із 22 червня ERNEST AIRLINES впевнено ввійде до трійки лідерів серед кількості напрямків, які здійснюють авіакомпанії з Міжнародного аеропорту “Львів” ім. Данила Галицького. Додавши рейси до Мілана (Мальпенса) та Рима (Ф’юмічіно), вона стане третім перевізником після МАУ та WizzАir з показником п’ять різних напрямків. Такого рівня авіакомпанія досягла всього за вісім місяців співпраці з львівським летовищем.
“Нам приємно презентувати два нові напрямки – до Мілана та Рима. З цими двома сполученнями авіакомпанія ERNEST отримає вже п’ять різних напрямків зі Львова до Італії. Таким чином, ми пропонуємо 16 перельотів щотижня на літо, а з осені – 15 перельотів. Тобто всі напрямки мають три перельоти на тиждень, а Неаполь улітку навіть чотири. Сполучення з Римом дуже важливе для нас, і хочу зазначити, що Львів – єдине місто в Україні, яке має рейс у аеропорт Ф’юмічіно. Певні, що це лише початок нашого розширення перельотів до столиці Італії. Рейс до Мілана також дуже цікавий, адже це столиця моди, дизайну та фінансів. Ці два міста відіграють дуже важливу роль для всіх українських пасажирів, зокрема, і з точки зору сполучення з іншими містами Італії”, – каже бізнес-девелопер ERNEST AIRLINES Чаді Ель Таннір.
“Рада з того, що авіакомпанія ERNEST дає нам майже щомісяця цікаві інформаційні приводи. Нещодавно ми отримали підтвердження, що рейс до Неаполя відтепер здійснюватимуть чотири рази на тиждень, а сьогодні  презентуємо аж два нові напрямки. Авіакомпанія ERNEST дуже динамічно розвивається. І надзвичайно тішить те, що вона, бачачи завантаженість рейсу, не підвищує ціну, як це робить багато хто, а збільшує частотність на цьому напрямку”, – каже гендиректор аеропорту Тетяна Романовська.
З її слів, упродовж останнього часу відкрили шість напрямків разом із WizzАir, п’ять напрямків з ERNEST, Ольштин та Бидгощ з LOT, Барселону з МАУ, Батумі з YANAIR.
“Італійські напрямки дуже добре завантажені, про що свідчить збільшення частотності. Також на майже 100% заповнені рейси WizzАir. На рейс до Лондона компанія часто мусить давати більший літак, адже буває й по 200 пасажирів водночас. Тобто висновки такі – всі авіакомпанії задоволені новими рейсами, і немає жодної, яка б хотіла їх скасувати. Ще дуже добре, що їх відкрили на літо, адже це чудово для їхнього розвитку. І цього року ми знову маємо за перші п’ять місяців більш ніж 50% приросту пасажиропотоку, який нам зробили переважно нові рейси”, – пояснює Тетяна Романовська.
Партнерство ERNEST AIRLINES із МА “Львів” розпочалося 20 жовтня 2017 року. Тоді авіакомпанія відкрила рейс до Мілана (Бергамо). А вже через півтора місяця, в грудні, були запроваджені ще два напрямки – до Венеції та Неаполя. З того часу правильно вибрана авіакомпанією стратегія та вправна робота аеропорту дали дуже позитивні результати, і обрані напрямки значно збільшили частотність, інформує прес-служба аеропорту. Тож логічним продовженням співпраці стало розширення географії польотів. Із 22 червня ERNEST доправлятиме пасажирів зі Львова уже в п’яти напрямках. До наявних додадуться Мілан (Мальпенса) та Рим (Ф’юмічіно).

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7916 / 4.36MB / SQL:{query_count}