IKEA оголосила про пошук партнерів серед українських виробників

Компанія хоче співпрацювати з виробниками меблів, посуду та світильників

Одна з найбільших у світі торговельних мереж з продажу меблів і товарів для дому – шведська група компаній IKEA – шукає партнерів в Україні для виробництва своїх меблів. Про це йдеться в повідомленні Офісу з просування експорту при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України. “14 червня в місті Києві в межах українсько-шведського бізнес-форуму представники шведської компанії IKEA готові зустрітися для налагодження співпраці з українськими виробниками продукції”, – йдеться в повідомленні.
Серед обов’язкових вимог компанії IKEA – значні виробничі потужності на території України і щорічний грошовий оборот понад 2 млн євро. Йдеться про виробників масивних дерев’яних меблів, масивних крісел, фанерних меблів і меблів з формованої фанери, диванів і крісел з оббивкою. Крім того, в IKEA чекають на виробників офісних та комп’ютерних стільців, алюмінієвих сковорідок, горщиків з неіржавної сталі, пиломатеріалів, дошок з сушінням для меблів. Також шведська компанія зацікавлена у виробниках керамічних умивальників, фарфорового і скляного посуду, флоат-скла, ламп, світильників, абажурів і деталей для ламп, інформує zaxid.net. До слова, у грудні 2017 року шведська мережа товарів для дому IKEA офіційно заявила про плани виходу на український ринок.
Як пише “Економічна правда”, перші плани щодо виходу шведського гіганта на український ринок були озвучені ще у 2005 році. Компанія збиралася побудувати під Києвом торгово-розважальний центр. Для побудови ТЦ потрібно було пожертвувати 70 га лісу, розташованого неподалік від автомагістралі Київ – Бориспіль. IKEA мала намір вкласти близько 1 млрд доларів в торгові центри по всій Україні. Київський центр оцінювали в 300 млн доларів. Його загальна площа повинна була становити 150 тис. кв. м Крім Києва, подібні центри повинні були побудувати в Дніпрі, Харкові, Донецьку та Одесі.
IKEA – транснаціональна корпорація, одна з найбільших в світі торговельних мереж з продажу меблів і товарів для дому. Повна назва – IKEA International Group. Заснована в Швеції, штаб-квартира розташована в місті Лейдені, Нідерланди. Власниками IKEA Group є INGKA Holding B.V. і підконтрольні йому структури. IKEA Group є найбільшим в світі ритейлером товарів для дому.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7952 / 4.35MB / SQL:{query_count}