Москва стягнула війська на кордоні з Україною

Секретар Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) Олександр Турчинов заявив, що РФ протягом останніх двох років розбудувала потужну військову інфраструктуру вздовж кордонів iз Україною, стягнула війська та чотири ракетні бригади

“Де знаходяться основні сили ворога? На превеликий жаль, протягом останніх двох років побудована найпотужніша військова інфраструктура вздовж нашого кордону, і російське військово-політичне керівництво оперує проти України не батальйонами, не бригадами, не дивізіями, а арміями”, – сказав він.
“Основна ударна сила є на сході – 8-ма армія Південного військового округу РФ. Але вони вважають, що цього недостатньо, і в резерві цієї армії знаходяться 49-та та 58-ма армії Південного військового округу”, – зазначив п. Турчинов. За словами секретаря РНБО, також над Україною “нависає” 20-та загальновійськова армія Західного військового округу РФ, яка має в резерві 1-шу танкову армію. “Для нас дуже небезпечно, що ці всі підрозділи забезпечують дві (6-та та 4-та) армії військово-космічних сил РФ”, – наголосив п. Турчинов. “Уздовж наших кордонів розташовані ще й чотири ракетні бригади, які мають на своєму озброєнні потужні, сучасні ракетні комплекси “Іскандер”. С-400, що розташовані в Криму можуть знищувати повітряні сили практично на всій території нашої країни. Ракетні бригади можуть завдати удари по будь-якій точці, розташованій у нашій країні”, – уточнив секретар РНБО.
Раніше секретар РНБО заявив, що генеральний штаб РФ змінив тактику ведення війни на Донбасі. “Хочу підкреслити, що змінилася тактика війни на Донбасі, яка реалізується генштабом РФ. Два корпуси, які є складовими 8-ої армії, виконують функції, аналогічні функції, яку виконували штрафбати під час Другої світової війни”, – зазначив п. Турчинов.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7656 / 4.34MB / SQL:{query_count}