Більше місць у дитсадках: обіцянки урядовців

До початку 2019 року заплановано створити 96147 місць у дитячих садках

Такий обсяг дозволить не лише подолати чергу, а й усунути перевантаженість дошкільних навчальних закладів, запевняє міністр освіти і науки України Лілія Гриневич. “Нещодавно Верховна Рада нарешті ухвалила новий Закон України “Про освіту”. В ньому, зокрема, прописана обов’язковість отримання дошкільного компоненту освіти. Це можна зробити по-різному, однак, звичайно, отримання повноцінної дошкільної освіти у садку дає дитині значно більше переваг”, – зазначила Лілія Гриневич на засіданні уряду.
З її слів, станом на 1 вересня 2017 року черга у дитсадки становила понад 52 тисяч місць, при цьому в середньому в Україні на 100 місць у дитсадках навчається 113 дітей – тобто заклади перевантажені, що також негативно впливає на якість освіти. Під час формування плану подолання перевантаження дошкільних навчальних закладів враховували цілий спектр чинників. Зокрема, брали до уваги демографічні та інші коригуючі показники.
Збільшення кількості місць у дитсадках відбуватиметься, зокрема, завдяки відкриттю нових комунальних закладів дошкільної освіти, додаткових груп у функціонуючих закладах дошкільної освіти, реорганізації освітніх закладів зі створенням дошкільних відділень, нових приватних закладів дошкільної освіти, відновленню діяльності закладів дошкільної освіти, що тривалий час використовувалися не за призначенням.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7680 / 4.35MB / SQL:{query_count}