Україна вдвічі збільшила експорт вина

У 2016 році Україна експортувала в країни Європейського Союзу 114,4 тис. л вина, що майже вдвічі більше, ніж в 2015 році

Про це, посилаючись на дані Державного комітету статистики, повідомили в Асоціації виноробів і виноградарів України.
Так, за минулий рік Україна збільшила експорт вина в Польщу на 75% – до 86,9 тис. л;
у Литву – на 63% – до 18 тис л; до Франції – на 64% – до 209 л. При цьому показники експорту вітчизняного вина до Німеччини впали до 765 л.
В Асоціації виноробів і виноградарів зазначили, що збільшення експорту українського вина пов’язано із закриттям ринку Російської Федерації. “Після закриття ринку Росії, на який припадало 92-98% всього експорту українського вина, виробники, звичайно ж, стали шукати інші ринки збуту. І з усіх європейських країн Польща найбільш вигідна для співпраці. Тут є покупець, який ментально схожий на українського, а значить, і продукція буде в попиті. І з точки зору логістики – ринок дає можливість формувати найбільш оптимальну ціну”, – підкреслили в Асоціації виноробів і виноградарів.
За словами директора з маркетингу компанії Eastern Beverage Trading Олексія Безуглого, ринок українського вина дуже перспективний, і сьогодні якість вітчизняної продукції постійно підвищується: “З огляду на тенденцію зростання цін на міцний алкоголь, прагнення більшості нашого населення в Європу і в цілому розвиток суспільства, ринок українського вина дуже перспективний. Якщо подивитися детальніше, що зараз відбувається на ринку українського вина, виділяються кілька трендів: через девальвацію і закладки валютних ризиків постачальниками, якісне імпортне вино стає все більш недоступним; на ринку стає все більше неякісного імпортного або псевдо-імпортного вина; якість і різноманітність українського вина підвищується”.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.9085 / 4.35MB / SQL:{query_count}