“Укрпошта” запустила сервіс переказу грошей “З картки додому”

Листоноша принесе гроші одержувачу впродовж двох днів

Нову послугу з переказу коштів під назвою “З картки додому” запустила в бета-режимі Укрпошта. Як зазначено в повідомленні поштового оператора, переслати кошти можна цілодобово!
Для цього потрібне підключення до інтернету та відповідний ґаджет – комп’ютер, смартфон чи планшет. З іншого боку, не потрібно заповнювати жодних паперових документів чи відвідувати відділення зв’язку!
Щоби переказати кошти, слід зайти на відповідний розділ сайту Укрпошти. Там є два варіанти переказу. Щоби здійснити адресний переказ – на домашню адресу одержувача, треба обрати  опцію “готівка додому” (адресний переказ). У цьому випадку листоноша принесе переказ на вказану адресу та передасть безпосередньо в руки одержувача протягом двох робочих днів. Для отримання переказу одержувачу необхідно лише пред’явити листоноші свій паспорт. Опція працює для будь-яких населених пунктів України.
Ще один варіант – терміновий переказ, коли кошти переводять у населений пункт, де є автоматизоване відділення Укрпошти. Такий переказ надійде до відділення вже через 15 хвилин після відправлення. При відправленні такого переказу відправник має сам повідомити одержувачеві реєстраційний номер, суму та місце можливого одержання переказу. Для отримання переказу одержувачеві потрібно назвати реєстраційний номер переказу та пред’явити паспорт працівнику відділення. За цим посиланням можна перевірити перелік населених пунктів, де працюють автоматизовані відділення.
* Вартість переказу при виборі опції “готівка додому” (адресний переказ) становить: 1% від суми переказу + 19 грн.
* Вартість переказу при виборі опції “готівка на відділення” (терміновий переказ) становить: 1% від суми переказу + 5 грн (мінімум 10 грн).
* Вартість переказу сплачує відправник. Одержувач отримує переказ у відділенні або вдома безкоштовно. Максимально за один раз можна переказати 14 999 грн.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.0059 / 4.34MB / SQL:{query_count}