Підвищився попит на вживані автівки

Які автомобілі найчастіше купують українці

У вересні 2017-го, порівняно з вереснем 2016-го, продажі імпортних вживаних автомобілів в Україні підвищилися майже вдвічі – до 5,3 тис. автомобілів. Як повідомили в асоціації Укравтопром, на первинному автомобільному ринку у вересні було зареєстровано 13,2 тис. легкових автомобілів, серед яких 5,3 автомобілів – уживані.
“Кількість первинних реєстрацій автомобілів з пробігом майже вдвічі перевищила результат річної давності, коли на такі автомобілі вже діяли знижені акцизи”, – зазначають в Укравтопромі.
Лідером первинного ринку вживаних автомобілів став Renault з показником 1 тис. первинних реєстрацій. На другому місці опинився Volkswagen – зареєстровано 974 автомобілі з пробігом. Третю позицію посіла Skoda (592 одиниць). На четвертому рядку рейтингу з результатом 362 вживаних автівок – Opel. П’ятірку лідерів замикає Nissan – 268 вживаних автівок отримали українські номери.
З початку року в Україні було поставлено на облік 38,6 тис. імпортованих вживаних легковиків, що в 5,7 рази більше, аніж за перші дев’ять місяців 2016-го.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7187 / 4.34MB / SQL:{query_count}