Стартує реєстрація на конкурс “Учитель року – 2018”

1 жовтня розпочинається реєстрація на Всеукраїнський конкурс “Учитель року – 2018”, що має виявити педагогів, готових до реформування освіти

Цього року змагання проводитимуть у чотирьох номінаціях: українська мова та література, фізика, німецька мова та фізична культура.
Вперше конкурсантів реєструватимуть на єдиній платформі, яку надала компанія “Майкрософт Україна”. Посилання на реєстраційну форму буде розміщене на сторінці Міністерства освіти і науки 1 жовтня. А реєстрація триватиме до 22 жовтня. У фіналі конкурсу педагоги представлять коротке відеорезюме – міні-розповідь про досвід роботи в школі та унікальні напрацювання. Також конкурсанти продемонструють педагогічну майстерність у конкурсі “Методичний практикум”.
Завершальні змагання відбудуться у чотирьох областях: Рівненській, Івано-Франківській, Запорізькій та Волинській. Перебіг заключного туру, відеозаписи конкурсних випробувань, оціночні відомості можна буде переглянути на сторінці конкурсу. Переможці здобудуть звання “Заслужений вчитель України” та одержать грошові винагороди, лауреати – грамоти  від уряду і парламенту.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.8801 / 4.34MB / SQL:{query_count}