Повернення як шоу

Саакашвілі обіцяє прибути в Україну 10 вересня, прикордонники кажуть, що не пустять його

Як стало зрозуміло з прямої трансляції на Facebook-сторінці екс-президента Грузії та екс-глави Одеської облдержадміністрації Михеїла Саакашвілі, він збирається повернутись в Україну 10 вересня. При цьому планує перетворити це на справжнє шоу, Саакашвілі заявив, що перетне польсько-український кордон через митний пункт Краковець, з ним має бути багато журналістів, депутатів, також він розповів, що його хочуть супроводжувати низка українців, котрі живуть у Польщі. Тут треба нагадати, що за указом (який неофіційно публікувався) Президента Порошенка начебто від 
26 липня Саакашвілі втратив українське громадянство. Про ситуацію із Саакашвілі “Пошта” вже детально писала.
Сам Саакашвілі заявляв, що інших паспортів в нього немає, але й проблем із тим, щоб подорожувати по світу в нього немає. Він вже відвідав низку європейських країн і тепер зібрався повертатись в Україну, щоб захищати свої права у суді. 
“Якщо кордон перетинає людина, у якої недійсний документ, то відповідно такий документ вилучається, а такій людині відмовляють у перетині кордону. Якщо припиняється громадянство України, то і паспорт відповідного громадянина України втрачає чинність”, – так вже прокоментував заяву Саакашвілі про намір перетнути український кордон речник ДПС Олег Слободян, повідомляє Українська правда.
Цікаво, що Президент Петро Порошенко ситуацію із Михеїлом Саакашвіл досі ніяк не прокоментував.

Михеїл Саакашвілі ще не прибув до України, а грузинська прокуратура знову попросила про його екстрадицію. “Щодо питання Михеїла Саакашвілі Головна прокуратура Грузії направила українській стороні правове звернення про його екстрадицію до Грузії. Прокуратури двох країн активно співпрацюють одна з одною”, – повідомляє  “Грузія Онлайн”. Відомо, що грузинська сторона раніше вже як мінімум двічі зверталась до України щодо екстрадиції Саакашвілі, але отримувала відмови. Але на початку серпня цього року “Українська правда” з посиланням на джерела в керівництві Генпрокуратури України повідомляла, що тепер ситуація змінилася, і якщо екс-президент Грузії з’явиться на території України і Грузія направить новий запит про його екстрадицію, то його видадуть.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7451 / 4.36MB / SQL:{query_count}