Е-декларування для громадських активістів

Єврокомісар із питань європейської політики сусідства Йоганес Ган під час нещодавнього візиту до Києва повідомив, що детально обговорив із Президентом України Петром Порошенком проблему законодавчих норм, які зобов’язують громадських активістів подавати електронні декларації разом із державними службовцями

Нагадаємо, наприкінці березня Президент України Петро Порошенко підписав відповідні зміни до закону “Про протидію корупції”. В Євросоюзі розкритикували такі дії і наполягли на їх виправленні.
“Недостатньо лише створити антикорупційні органи, треба також дійти до того, щоб вони ефективно виконували власні обов’язки”, – зазначив єврочиновник. Він розповів про запевнення від Порошенка внести зміни до законодавства щодо е-декларування й очікує, що українська влада вирішить цю проблему в найближчі півтора місяці, до саміту Україна-ЄС у Києві, який запланований на 13 липня, інформує Європейська правда. Зазначимо, що рішення про зміну закону має ухвалювати парламент, а Президенту належить право законодавчої ініціативи щодо його зміни.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
10.6831 / 4.05MB / SQL:{query_count}