Нардепи-прогульники

Вісім обранців впродовж квітня взагалі не ходили на пленарні засідання

фото: censor.net.ua
Зараз український парламент не збиратиметься на пленарні засідання аж до 16 травня. Але ще до цієї “перерви” в роботі в Раді до середини квітня було 8 робочих днів, 12 засідань і 449 голосувань. І їх всіх пропустили вісім нардепів, які жодного дня цього місяця не з’явились на робочому місці. Про це свідчать дані щомісячного моніторингу громадського руху “Чесно”.
Серед цих восьми обранців все зрозуміло із нардепами-втікачами: представником депгрупи “Воля народу” Олександром Онищенком та позафракційним Сергієм Клюєвим. Вони переховуються від слідства за кордоном, але формально ще не позбавлені мандатів до остаточних рішень судів. Інші прогульники – це нардеп від БПП Петро Сабашук, представник “Волі народу” В’ячеслав Богуслаєв, представник “Опозиційного блоку” Євген Бакулін, представник “Самопомочі” Семен Семенченко, позафракційні Дмитро Ярош та Андрій Білецький. Щодо відві­дуваності по фракціях, то найгірше на пленарні засідання у квітні ходили нардепи від “Волі народу”, “Відродження” та “Опоблоку”, найкраще – нардепи від “Батьківщини”, “Радикальної партії” та “Народного фронту”.
“Навіть 100%-го прогульника відкликати неможливо. Єдине, чим можна покарати “недоторканних”, – позбавити частини зарплатні. За дорученням спікера, з вересня 2016 року прогульників також час від часу публікують у газеті “Голос України”, – зазначають у русі “Чесно”.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8030 / 4.35MB / SQL:{query_count}