Сучасний фотолітопис життя українців

У столиці відкрили виставку “Благодійність в об’єктиві”, яка у 2017-ому мандруватиме Україною

фото: прес-служба Президента України (4)
У Києві цього тижня дружина Президента Марина Порошенко відкрила фотовиставку VII Всеукраїнського фотоконкурсу “Благодійність в об'єктиві”, який організовує Український форум благодійників під патронатом Національної спілки фотохудожників України. Проект презентує “40 кадрів благодійності” за 2016 рік, які члени журі обрали з-понад 500 фоторобіт. Традиційно однойменна фотовиставка подорожуватиме Україною впродовж року, інформує прес-служба глави держави.
Вперше за 7-річну історію у проекті взяли участь фотографи з різних країн світу. Зокрема, на конкурс надійшли роботи французьких, румунських, грецьких, індійських та ліванських фотохудожників.
Імена переможців визначалися у десяти номінаціях, серед яких такі, як “Благодійність несе надію дітям”, “Благодійність наближує мир”, “Благодійність рятує здоров'я”, “Благодійність дарує усмішку”, “Благодійність змінює світ”, “Благодійність очима дітей”.

Цьогорічними призерами фотоконкурсу стали роботи українських фотохудожників. Перше місце посіла фотографія Марини Яременко “Горнятко доброти”, присвячена роботі Центру навчання професії для молоді з особливими потребами. Срібну перемогу отримало фото Ніни Грушецької “Народжений” про недоношену дитину в боксі, яка хапається за шанс на життя. Трійку переможців замикає світлина Костянтина Скомороха “Пацаняче горе”, яка розповідає історію хлопчика з Лисичанська, який в уламках свого будинку знайшов власний велосипед.

“Проект “Благодійність в об'єктиві” можна сміливо назвати сучасним фотолітописом життя українського народу. Хочеться вірити, що наступного року серед представлених робіт ми більше не побачимо кадрів війни, а будемо радіти прикладам відродження країни”, – зазначила Марина Порошенко.
Директор Українського форуму благодійників Анна Гулевська-Черниш зазначила, що “цього року на конкурс надійшло багато світлин із зображенням дітей. Це вселяє надію в те, що українці продовжують допомагати одне одному і попри все дивляться в майбутнє з оптимізмом.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
1.0655 / 4.36MB / SQL:{query_count}