Мандруємо до Перемишля

Польська PKP Intercity запустить потяги до Львова

фото: iswinoujscie.pl.
Після кількарічної перерви польська компанія PKP Intercity відновлює обслуговування напряму Перемишль – Львів – Перемишль, інформує “Українська правда”. Відтак з 13 грудня фірма запускає нічні потяги сполученням Варшава – Львів. Заяву про можливість прямого сполучення між Варшавою і Львовом компанія оприлюднила у вересні, а тепер проект вступає у стадію реалізації. Крім того, перевізник у співпраці з Укр­залізницею запустить ще кілька додаткових рейсів до Львова, які курсуватимуть через прикордонний перехід Перемишль – Мостиська.
Портал delo.ua зокрема пише про потяг сполученням Вроцлав – Львів. Потяги з Вроцлава і Варшави будуть слідувати через Краків, з прибуттям до Львова вранці 6.03 або 7.15 в залежності від дати. Розклад поїздів у зворотному напрямку поки не оприлюднено. 
Щодо рейсу “Перемишль – Львів – Перемишль”, то зі Львова потяг виїжджатиме о  8.10 за київським часом і прибуватиме до Перемишля о 9.48 за Варшавою. З цього потяга можна буде пересісти на потяги до Кракова, Вроцлава і Зеленої Гури. З Перемишля потяг виїжджатиме о 17.50, прибуття до Львова – 21.25. З нього можна буде пересісти на потяги до Києва, Вінниці, Одеси, Харкова тощо.
Перший рейс нового потяга очікується 19 грудня. Обслуговуватися маршрут буде з допомогою українських вагонів, придбаних у Польщі.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.4606 / 3.96MB / SQL:{query_count}