Дякуємо вам, Герої!

Як сильно рідні, близькі та друзі чекали їх вдома, на Львівщині. І дочекалися – мами – синів, дружини – коханих чоловіків, діти – люблячих татусів

А як сильно чекали дівчата, які мало не перед самою війною познайомилися зі своїми хлопцями. Дочекалися! Були і радість, і сльози. Плакали і рідні, і бійці. І під час кожної такої ротації рідні та друзі зустрічали військових оплесками та вигуками “Герої!”.
Вони там, у неспокійному сході України, вдень і вночі героїчно охороняли наш мир і спокій, за що щиро дякуємо бійцям! Зокрема, додому на ротацію впродовж грудня-січня повернулися воїни з 24 механізованої бригади та десантники 80 аеромобільної бригади. Також додому на ротацію приїхали медики Військово-медичного клінічного центру Західного регіону, які пробули в зоні АТО майже три місяці.

Але за цей час вони встигли стати легендами серед українських бійців! Зі слів керівника групи підполковника медичної служби Василя Бітнера, в зоні відповідальності львівських військових медиків були такі важкі і важливі напрямки, як Донецький аеропорт та населений пункт Піски. Загалом вони евакуювали з зони бойових дій близько 400 поранених військовослужбовців та провели понад сотню операцій в польових умовах
Львів та Львівщина пишається мужністю Героїв-захисників, професійністю та самовідданістю військових медиків! Усі вони – гордість нашої Батьківщини! “Пошта” підготувала добірку фото, зроблених під час зустрічей вояків Західним регіональним медіа-центром Міноборони України.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
9.0058 / 4.08MB / SQL:{query_count}