Таки призначили!

Грузинку Еку Згуладзе призначили першим заступником міністра МВС Арсена Авакова

фото: tabula.com.ge
У середу, 17 грудня, Кабінет міністрів України призначив грузинку Еку Згуладзе першим заступником міністра внутрішніх справ. 
“Тільки що Кабмін призначив Еку Згуладзе першим заступником міністра внутрішніх справ України! Сказала, що для неї це усвідомлений вибір, а не авантюризм”, – саме так першим у соцмережі Фейсбук написав міністр соціальної політики Павло Розенко.
Нагадаємо, що 13 грудня  Президент України Петро Порошенко підписав указ про надання громадянства України Екатерини Згуладзе-Глуксманн. Як писав у соцмережі Фейсбук минулого тижня міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, “компетентності, волі до реформ і усмішок у МВС стане більше. Ласкаво просимо!”
Нагадаємо, що в одному з жовтневих номерів “Пошта” публікувала ключові тези з лекції Еки Згуладзе про реформу правоохоронної системи у Грузії. Як там змінювали МВС і що з цього може пригодитися Україні – читайте на нашому сайті у статті “Урок грузинської”.
Історія Еки Згуладзе доступно показує, в яких умовах у Грузії проводили реформу МВС. Приклад Грузії може стати для України досить корисним. І більше тут важать не стільки самі реформи, а те, як і з яким наміром їх проводили. 
“Не можна робити реформи, не вірячи у реформи. Незалежно від того, яка хороша у вас стратегія, який у вас план, які кваліфіковані у вас кадри – якщо ви не вірите, що зміни можливі, змін не буде”, - певна відома грузинка.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
2.2859 / 4.07MB / SQL:{query_count}