Мобілізація №4: чекайте повістку

Четверта хвиля мобілізації триватиме півтора-два місяці

фото: прес-служба Президента
Про це заявив керівник  Генштабу України Віктор Муженко, інформує РБК-Україна.  “Є необхідність провести мобілізацію – четверту чергу – задля ротації особового складу, зменшення психічного навантаження на особовий склад і поліпшення підготовки. Вона триватиме півтора-два місяці”, – пояснив він. 
Своєю чергою новопризначений секретар РНБО Олександр Турчинов зауважив, що в Україні планується ще кілька етапів мобілізації, за рахунок якої буде створений стотисячний резерв. 
“Незважаючи на економічні проблеми, маємо створити найпотужнішу армію Європи. У нас немає іншого виходу!” – наголосив він, інформує Телеканал новин “24”. “В Україні необхідно створити потужний стотисячний резерв збройних сил. Цей резерв буде закріплений за військовими частинами та в умовах необхідності, в умовах воєнного часу негайно стане у стрій і захищатиме нашу країну”, – додав Турчинов. Виступаючи минулого тижня у ВРУ, міністр оборони Степан Полторак зазначив, що четверта хвиля мобілізації необхідна для створення резервів армії та техніки.
Як уже писала “Пошта”, як і в попередні рази, під нову хвилю мобілізації потраплять чоловіки віком 25 – 60 років, які мають досвід військової служби або військову спеціальність. “Маємо списки людей, готових до призову. Є потреба в чоловіках, які служили у армії, артилеристах і танкістах зокрема”, – зазначав виданню речник Львівського обласного військового комісаріату Роман Поронюк.
“Навіть якщо маєте військову кафедру потрібної зараз військової професії – треба бути готовим до того, що вас візьмуть служити. Це обов’язково, бо у вас є певні знання та вміння”, – акцентував він. 
Зі слів міністра оборони Степана Полторака, у 2015-ому українська армія збільшиться до 250 тисяч осіб. Якщо торік в ній було 130 тисяч військових (Рада кілька разів зменшувала їх кількість. – “Пошта”), то впродовж 2014-го їх чисельність сягнула 232 тисяч.
коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
2.1869 / 4.07MB / SQL:{query_count}