Львівські мажоритарники: хто, з ким і для чого (частина друга)

Інфографіка “Пошти”: хто йде кандидатами у 117-ому та 118-ому виборчих округах

У цьому номері “Пошта” публікує другу частину інфографіки, присвяченої чотирьом львівським округам (першу дивіться тут). Нині дивимося на інших 25 кандидатів: що вони обіцяють виборцям, у яких кампаніях раніше “засвітилися” та наскільки для них це було успішним.
Зазначимо, що більшість мажоритарників 117-ого та 118-ого округів до парламенту йде вперше. Однак один із самовисуванців 118-ого пробує свої сили вже вчетверте – це рекорд серед тих, хто коли-небудь боровся за голоси Львова. Також по 118-ому округу йде наймолодший львівський кандидат цьогорічної кампанії...
Як і минулого разу, згадуємо історію і самі округи в період виборів-2012. Цікаво це тому, що в кожному з них є кандидат, якому раніше вдавалося потрапити до трійки лідерів. Але ще цікавіше, що тепер серед їхніх суперників немає тих, хто перемагав два роки тому.
Як показують соціологічні дослідження, для більшості українців вибори-2014 стануть не стільки боротьбою ідей, скільки змаганням лідерів, із чого можна зробити висновок, що хорошої програми та незаплямованого минулого для перемоги може виявитися замало. 
Так, згідно з результатами дослідження соціологічної групи “Рейтинг”,  для 31% українців вибори 26 жовтня стануть змаганням лідерів, а для 22% – боротьбою ідей. Цікаво, що наразі лише 34% українців визначилися, за кого голосуватимуть, і не мають наміру змінювати думку. Ще 36% хоч і зробили вибір, не заперечують, що можуть його змінити. Інші або вагаються з вибором, або вагаються з відповіддю.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.7579 / 4.06MB / SQL:{query_count}