Виборчий камуфляж (інфографіка)

“Пошта” відібрала 12 головних цифр виборчої кампанії та дослідила перші 50 місць у списках десяти партій

На основі інформації ЦВК ми вирішили порівняти партії за кількома параметрами. Це частка кандидатів-жінок, середній вік, місце проживання та професійна приналежність перших 50 імен партійного списку.
Обрали ми 10 партій – серед них є усі ті, кому соціологи пророкують потрапляння до ВР, а також ще кілька таких, які мають значну підтримку серед українців.
Виявилося, що найстаршою командою на цих виборах є списковики комуністів, а наймолодшою – п'ятдесятка "Самопомічі". При цьому значну частину списків усіх проаналізованих партій зайняли депутати (у тому числі й місцевих рад). Лише у чотирьох партіях депутати не є "найпоширенішим типажем" списку: у випадку із "Опозиційним блоком" та "Народним фронтом" такими є представники влади (тут і голови різних комісій, і міністри та їх заступники), а у списках "Самопомічі" та "Сильної України" найбільше бізнесменів та підприємців. Також показово, що третина списку КПУ – це пенсіонери.
При цьому більшість кандидатів у депутати мешкають у Києві, втім, нерідко можна натрапитий на осіб із львівською пропискою. Детальніше дивіться на інфографіці нижче.

коментарі відсутні
Для того щоб залишити коментар необхідно
0.8716 / 4.06MB / SQL:{query_count}